רכישת חבלים Purchase of ropes

נתחיל באלה שרוצים לקנות חבל שיבארי בארץ. נכון לשנת 2016, יש לכם מקום אחד בלבד ולכן אין מה להתלבט. תרדו לרחוב בר כוכבא בתל אביב, תגידו שלום לאלכסיי ותבקשו לראות את חבלי השיבארי. לרוב במלאי נמצא סוג אחד של חבל מעובד והוא משתנה מעת לעת. מי שלא רוצה לכתת רגליו, יכול לרכוש את החבל ישירות באתר האינטרנט של החנות - FetishDeal.

לרשותם של אלה המעונינים להזמין חבלים מחוץ לארץ עומד מגוון רחב של חנויות אינטרנטיות. את מרבית החנויות הגדולות ואת היצרנים המובלים ניתן למצוא בקלות בחיפוש רגיל ואת היתר בפורומים הרלוונטיים באתרים כמו Fetlife. כל שעליכם לדעת זה, מה סוג וכמות החבלים שאתם מחפשים. להלן כמה חנויות לדוגמא:

MocoJute - אתר של יצרן בשם M0co מארה"ב אשר מוכר חבלי ג'וט במגוון רחב של עיבודים. הג'וט עצמו מגיע מהודו.

Knot Knormal - אתר של יצרן חבלים מטקסס אשר מוכר חבלי ג'וט (רגילים ומחוזקים) וחבלי קוקוס. הג'וט עצמו מגיע מבנגלדש.

deGiottoRope - חנות של יצרן אמריקאי המוכר מגוון רחב של סוגי חבלים. חבלי הג'וט עשויים מגדילים המיוצרים במזרח אירפה.

EsinemRope - חנות של Esinem (לונדון), בה ניתן לרכוש חבלי ג'וט (מספר סוגים, לרבות ג'וט מחוזק), חבלי המפ וקוקוס. חבלי ג'וט מיוצרים תעשייתית באירופה בהתאם לפרמטרים המוגדרים ע"י Esinem.

DouglasKentRope - חנות של דאגלס קאנט המוכר חבלי ג'וט במספר רמות גימור. החבלים מיוצרים מגדילים אסיאתיים ונשלחים ממלזיה.

אנשים המעונינים לרכוש את חבל ה- asanawa המקורי (שהוכן מצמח שגדל ביפן) יוכל לעשות זאת בהזמנה אינטרנטית ממספר מצומצם של חנויות רשת או בעזרת חבר שטס לחו"ל. מחירם של חבל ה- asanawa אינו זול וככל שמדובר בחבל הנושא "תו תקן" של קינבקושי מפורסם המחיר יעלה עוד. להלן כמה חנויות רשת בהן ניתן לרכוש asanawa מקורי אשר מציעות משלוח לארץ:

Jugoya - חנות אינטרנט של אריסו גו (יפן)

Kinbaku shop - חנות אינטרנט של אוסדה סטיב (יפן)

RopeMarks Shop - חנות אינטרנט של בוב (רופמארקס) בה ניתן לרכוש חבלים יפניים (הולנד)

הבהרה: אין לראות ברשימה לעיל רשימה של "חנויות מומלצות" או בהעדרה של חנות מסויימת רמז לחוסר שביעות רצון ממנה. חנויות המפורטות כאן הן בסיס ראשוני ממנו אתם מוזמנים להתחיל לחקור, להשוות ולהתייעץ.

הודעות Announcements

מפגש חבלים

אחת לחודש מתקיים בירושלים מפגש "קשורימות". המפגש פתוח, בהרשמה מראש, לכל חובבי החבל ונערך במתכונת פייר-רופ. פרטים נוספים ומועדי מפגש ניתן למצוא בפיטלייף או לבקש במייל kshurimot@gmail.com

פרק ההיסטוריה

הפרק נערך מחדש ונוסף לו חלק מסכם.

ביקורת ספרים

נוספו שתי ביקורות חדשות על ספריו של אריסו גו העוסקים בקשירות קרקע.

חנויות Stores

חנות המופיעה כאן ברשימה נסגרה או הפסיקה לשלוח חבלים לארץ? שכחתי לציין את החנות "הכי שווה" לטעמכם? אתם מוזמנים לספר לי על כך בדרכים מפורטות כאן.